Obchody 15-lecia powstania Uniwersytetu III Wieku “Młodzi Duchem” w Nidzicy

Uniwersytet III Wieku “Młodzi Duchem” w Nidzicy obchodzi swój piękny jubileusz – 15-lecie powstania, którego piękne obchody miały miejsce 28 września na sali rycerskiej nidzickiego zamku.

– Za te 15 wspaniałych i obfitych lat pragnę podziękować nie tylko obecnemu Zarządowi i członkom Stowarzyszenia, ale również twórcom, którzy wiele lat temu usiedli do jednego stołu i stworzyli coś, co zrzesza, integruje, a przede wszystkim uwalnia tego młoda ducha wśród naszych wyjątkowych seniorów. I tej młodości, my tu obecni, chcemy się od Was uczyć! – mówił Starosta Marcin Paliński, a słowa te skierował do wszystkich zebranych w obecności Wicestarosty Pawła Przybyłka, Przewodniczącego Rady Powiatu Andrzej Bróździńskiego, Wójta Janowca Kościelnego Piotra Rakoczego, Wójta Gminy Kozłowo Marka Wolszczaka, Wójta Gminy Janowo Grzegorza Napiwodzkiego oraz Nadleśniczego Nadleśnictwa Nidzica Grzegorza Tarkowskiego.

Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu Nadleśniczy Grzegorz Tarkowski przekazał na ręce Prezesa Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nidzicy Marii Rapackiej bon zakupowy o wartości 2 500,00 zł, który z pewnością w dużej części pokryje bieżące potrzeby Stowarzyszenia.

Za zaproszenie, cudowne występy zespołu wokalnego “Być razem” i zespołu tanecznego “Dancing Babki”, przepyszny tort oraz możliwość wspólnego świętowania serdecznie dziękujemy!