Uroczysta zbiórka z okazji rozstrzygnięcia konkursu “Mały Strażak”

Bezpieczeństwo ponad wszystko! Ochotnicze Straże Pożarne z terenu Powiatu Nidzickiego dofinansowane w ramach konkursu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie “Mały Strażak”!

OSP Janowiec Kościelny, OSP Szczepkowo Borowe, OSP Nowa Wieś Wielka oraz OSP w Szkotowie to OSP, które otrzymały podczas wczorajszej uroczystej zbiórki w Janowcu Kościelnym promesy na dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia ich jednostek.

Wręczenia promes dokonali Podsekretarz Stanu w Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Błażej Poboży, Artur Chojecki – Wojewoda Warmińsko-Mazurski, Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie Jarosław Bogusz oraz Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Tomasz Komoszyński.

W wydarzeniu tym udział wzięli Starosta Nidzicki oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Nidzicy Marcin Paliński, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Bróździński, Wójt Gminy Janowiec Kościelny Piotr Rakoczy, Wójt Gminy Kozłowo Marek Wolszczak, Sekretarz Gminy Kozłowo Jacek Jankowski oraz przedstawiciele służb mundurowych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego.

Beneficjentom konkursu serdecznie gratulujemy!