Banner Nidzica

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH – SPĘDŹ Z NAMI WEEKEND!

Poleć

Zza okien kusi już kolorami piękna złota polska jesień, ale… Ten jeden weekend – ostatni weekend września – naprawdę będzie warto spędzić on-line. Niezależnie od pogody! To wtedy odbędzie się finał naszej corocznej akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Od piątku do niedzieli włącznie będą na Was czekały dziesiątki różnych atrakcji: koncertów, wejść na żywo, wirtualnych spacerów, warsztatów czy spektakli. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Startujemy w piątek 25 września o godzinie 12.00. A całą akcję kończymy w niedzielę 27 września o 20.30. Cały harmonogram Dni Otwartych już wkrótce pojawi się na naszej stronie. Nowa formuła to duże organizacyjne wyzwanie. Cały czas staramy się tak rozplanować nasz funduszowy „rozkład jazdy”, żebyście na pewno nie nudzili się z nami w ten wrześniowy weekend.

Jeśli chcecie być na bieżąco – koniecznie zaglądajcie na profil Funduszy Europejskich na Facebooku. W kolejnych postach będziemy Was informować o wszystkim, co związane z DOFE.

Więcej informacji: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/wiadomosci/dni-otwarte-funduszy-europejskich-spedz-z-nami-weekend/

 

Skip to content