DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH – SPĘDŹ Z NAMI WEEKEND!

Share on email
Poleć

Zza okien kusi już kolorami piękna złota polska jesień, ale… Ten jeden weekend – ostatni weekend września – naprawdę będzie warto spędzić on-line. Niezależnie od pogody! To wtedy odbędzie się finał naszej corocznej akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Od piątku do niedzieli włącznie będą na Was czekały dziesiątki różnych atrakcji: koncertów, wejść na żywo, wirtualnych spacerów, warsztatów czy spektakli. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Startujemy w piątek 25 września o godzinie 12.00. A całą akcję kończymy w niedzielę 27 września o 20.30. Cały harmonogram Dni Otwartych już wkrótce pojawi się na naszej stronie. Nowa formuła to duże organizacyjne wyzwanie. Cały czas staramy się tak rozplanować nasz funduszowy „rozkład jazdy”, żebyście na pewno nie nudzili się z nami w ten wrześniowy weekend.

Jeśli chcecie być na bieżąco – koniecznie zaglądajcie na profil Funduszy Europejskich na Facebooku. W kolejnych postach będziemy Was informować o wszystkim, co związane z DOFE.

Więcej informacji: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/wiadomosci/dni-otwarte-funduszy-europejskich-spedz-z-nami-weekend/

 

herb
KOMUNIKATY

Uwaga

Starosta Nidzicki informuje,

że w dniu 22 grudnia 2023 r. Starostwo Powiatowe w Nidzicy

pracuje w godzinach od 730 do 1200.

Kasa czynna będzie w godzinach od 800 do 1130.

Skip to content