Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii Pani Olga Semeniuk z wizytą w Powiecie Nidzickim

Inwestycje w ramach rządowego programu „Polski Ład”, obwodnice Nidzicy oraz potrzeby Komend Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej i Policji były przedmiotem dzisiejszej obszernej wizyty Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii Pani Olgi Semeniuk w Powiecie Nidzickim. W spotkaniach tych udział wzięli Starosta Marcin Paliński, Wicestarosta Paweł Przybyłek, Członkowie Zarządu Powiatu, Patryk Kozłowski – radny sejmiku wojewódzkiego oraz lokalni samorządowcy.

Starosta Marcin Paliński podziękował Pani Minister za obecność oraz wsparcie rządowe przy realizacji istotnych inwestycji powiatowych. – Nasze spotkania, merytoryczne rozmowy oraz wspólne działania pozwalają nam dalej pracować dla naszej lokalnej społeczności, a przede wszystkim rozwiązywać jej problemy – mówił Starosta.