Mamy to! Kolejne ogromne dofinansowanie dla Powiatu Nidzickiego stało się faktem.

Starosta Marcin Paliński informuje, że Powiat Nidzicki otrzymał z programu Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej 𝟐,𝟓 𝐦𝐥𝐧 𝐳ł na przebudowę i remont przyszkolnego obiektu sportowego pn. „Zagospodarowanie terenu sportowego przy Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy obejmujące m.in. budowę: boiska, ogrodzenia, małą architekturę, nasadzenia, nawierzchnię i odwodnienie (…)”

Celem „Programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – Sportowa Polska” jest wsparcie realizacji zadań inwestycyjnych, dotyczących obiektów sportowych na terenie całego kraju. Dofinansowaniem w ramach programu mogą zostać objęte obiekty ogólnodostępne, umożliwiające masowe uprawianie sportu.