Banner Nidzica
Koronawirus: aktualne informacje i zalecenia

RZĄDOWY FUNDUSZ INWESTYCJI LOKALNYCH

Tablica Rfil rozbudowa obiektu sportowego

Zagospodarowanie terenu sportowego przy Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

Przedmiotem inwestycji jest zagospodarowanie terenu sportowego przy Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy obejmujące rozbiórkę istniejących, wyeksploatowanych elementów oraz budowę boisk: do piłki nożnej, wielofunkcyjnego, w tym boiska do piłki ręcznej oraz siatkówki, boiska do streetballa, kortu tenisowego, bieżni i skoczni do skoków w dal.

Zagospodarowanie terenu obejmie także wymianę ogrodzenia, bramy wjazdowej, montaż piłkochwytów, budowę chodników i dróg dojazdowych. W obiekcie stanąć ma mała architektura, nowe ławki, wiata rowerowa, tablica informacyjna. Nie zabraknie także nowych nasadzeń drzew iglastych, liściastych i trawników. Teren będzie odwodniony, doświetlony oraz monitorowany.

Dofinansowanie: 5 637 176, 86 zł
Wartość projektu: 8 137 176,86 zł

Tablica

Rozbudowa z przebudową budynku Starostwa Powiatowego w Nidzicy

Przedmiotem inwestycji jest rozbudowa z przebudową budynku Starostwa Powiatowego w Nidzicy wraz z rozbiórką istniejących budynków garażowych, budową budynku garażowego trzystanowiskowego, zagospodarowanie terenu wraz z przebudową parkingu, oświetleniem zewnętrznym, odwodnieniem, monitoringiem posesji oraz wykonaniem przebudowy niezbędnej infrastruktury. Celem inwestycji jest poprawa jakości i zapewnienie bezpieczeństwa obsługi mieszkańców i klientów Starostwa Powiatowego w Nidzicy.

Dofinansowanie: 7 541 592,00 zł

Całkowita wartość inwestycji: 13 741 650,43 zł

Wymiana ścieżki diagnostycznej oraz remont i modernizacja stacji diagnostycznej w Centrum Kształcenia Zawodowego w Nidzicy

image_pdfPDFimage_printDrukuj
Skip to content