Banner Nidzica

Nowoczesny kompleks sportowy przy ulicy Wyborskiej oficjalnie otwarty!

Poleć
1 września 2022 roku to dla Powiatu Nidzickiego historyczna chwila!
 
Przy ulicy Wyborskiej w ramach wojewódzkiej inauguracji roku szkolnego 2022/2023 otwarty został nowoczesny kompleks sportowy. A jego powstanie to zasługa wielu osób, które zaszczyciły swoją osobą dzisiejszą uroczystą inaugurację. Starosta Marcin Paliński wspólnie z Przewodniczącym Rady Powiatu w Nidzicy Andrzejem Bróździńskim złożył na ręce parlamentarzystów Wojciech Kossakowski i Jerzy Małecki, Artur Chojecki – Wojewoda Warmińsko-Mazurski, Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Marka Nowackiego, Patryk Kozłowski – radny sejmiku wojewódzkiego i Dyrektora Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy Dariusz Wółkiewicz podziękowanie za ogromne wsparcie i zaangażowanie w powstanie tak pięknego obiektu. Podziękowanie z rąk Dyrektora ZSZiO w Nidzicy otrzymał również Starosta Marcin Paliński, który od początku kadencji zabiegał o pozyskanie środków pozwalających sfinansować tak dużą inwestycję w 100% – i tak też się stało!
 
Dziękujemy parlamentarzystom, przedstawicielom Wojska Polskiego, władzom samorządowym z całego Powiatu Nidzickiego i województwa warmińsko-mazurskiego, przedstawicielom wielu instytucji, duchowieństwa, służb mundurowych oraz oświaty za obecność w tak ważnym dla naszej lokalnej społeczności dniu.
 
Naszym uczniom życzymy, aby u progu nowego roku szkolnego nie zabrakło cierpliwości, zdrowia oraz wiary we własne możliwości. Nauczycielom – poczucia dumy z własnego udziału w kształtowaniu przyszłości młodych pokoleń Polaków!
Skip to content