Komendant Powiatowy Policji w Nidzicy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu nidzickiego i turystów do wzięcia udziału w uroczystych Powiatowych Obchodach Święta Policji w Nidzicy.

24 lipca to dzień szczególny dla wszystkich policjantów – Święto Policji. Z tej okazji Komendant Powiatowy Policji w Nidzicy mł. insp. Jarosław Wiśniewski serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu nidzickiego i turystów do wzięcia udziału w uroczystych Powiatowych Obchodach Święta Policji w Nidzicy, które odbędą się 20 lipca 2022 r. o godz. 11:00 w amfiteatrze w parku nad jeziorkiem miejskim w Nidzicy. Podczas uroczystego apelu, nidzickim funkcjonariuszom wręczone zostaną odznaczenia i akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

W trakcie uroczystości będzie można zobaczyć sprzęt policyjny i odwiedzić stoisko profilaktyczne z materiałami promującymi bezpieczeństwo. Serdecznie zapraszamy!