Sekretarz Powiatu Nidzickiego Elżbieta Bieniek przechodzi na emeryturę!

Share on email
Poleć
– Przez te wiele, wiele lat swojej pracy w administracji samorządowej dała się Pani poznać jako osoba niezwykle zaangażowana w życie naszego powiatu oraz całego urzędu. Jako Sekretarz sprawnie organizowała Pani pracę w zakresie spraw organizacyjnych i administracyjnych, a jako urzędnik rzetelnie wypełniała powierzone obowiązki, merytorycznie wspierając działania Rady Powiatu. Jako człowiek darzyła Pani dobrym słowem i przykładem swoich współpracowników, zawsze służyła pomocą i radą, potrafiła łączyć i rozwiązywać problemy (…) – to słowa Starosty Marcina Palińskiego, które wspólnie z Przewodniczącym Rady Powiatu Andrzejem Bróździńskim w imieniu Zarządu Powiatu, radnych oraz pracowników Starostwa Powiatowego w Nidzicy skierował do odchodzącej na emeryturę Sekretarz Powiatu Pani Elżbiety Bieniek.
 
 
Jakież to było zaskoczenie, a zarazem radość i wzruszenie, gdy na salę konferencyjną Urzędu Miejskiego w Nidzicy weszli pracownicy Wydziału Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Nidzicy, któremu Pani Sekretarz przez te wiele lat przewodziła. Tuż za nimi w kolejce ustawili się dyrektorzy i kierownicy jednostek organizacyjnych powiatu oraz przedstawiciele samorządów gminnych, a wszystko po to, żeby złożyć serdeczne podziękowania za pozostawione w murach nie jednego urzędu serce i mądrość.
 
 
 
Z okazji przejścia na emeryturę Pani Elżbiecie Bieniek życzymy dużo zasłużonego spokoju i odpoczynku w gronie rodziny i przyjaciół, a także realizacji w zdrowiu tych planów, na które często brakowało czasu!
 
 
herb
KOMUNIKATY

Uwaga

Starosta Nidzicki informuje,

że w dniu 22 grudnia 2023 r. Starostwo Powiatowe w Nidzicy

pracuje w godzinach od 730 do 1200.

Kasa czynna będzie w godzinach od 800 do 1130.

Skip to content