To był piękny dzień pośród wyjątkowych osób!

10 czerwca Starosta Marcin Paliński, Wicestarosta Paweł Przybyłek, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Roman Bróździński, Skarbnik Powiatu Renata Mróz oraz Kierownik Wydziału Oświaty, Promocji, Rozwoju i Zarządzania Kryzysowego Jolanta Tymińska wzięli udział w uroczystym spotkaniu z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nidzicy.

Starosta Marcin Paliński w imieniu Zarządu Powiatu oraz radnych Rady Powiatu w Nidzicy podziękował wszystkim rodzinom za trud rodzicielstwa zastępczego jakiego się podjęli: – W rodzinach zastępczych dzieci otrzymują szacunek, bezpieczeństwo, stabilizację, a przede wszystkim otrzymują dom, ciepło oraz bezgraniczną miłość. Dziękuję za to, że na twarzach tych dzieci gości uśmiech oraz spokój.
Część oficjalną tradycyjnie zakończono wręczeniem podziękowań oraz słodkich upominków, by już za chwilę przejść do części artystycznej wypełnionej wieloma niespodziankami.