Turniej Motoryzacyjny dla szkół ponadpodstawowych

22 kwietnia 2022 r. odbył się w Turniej Motoryzacyjny dla szkół ponadpodstawowych. Wzięły w nim udział drużyny reprezentujące trzy szkoły ponadpodstawowe z terenu Powiatu Nidzickiego. Uczestnicy rywalizowali o Puchary: Przewodniczącego Rady Powiatu w Nidzicy, Starosty Nidzickiego oraz Komendanta Powiatowego Policji w Nidzicy. Wydarzenie koordynował p. Jacek Gnidziński.

Rozwiązywanie testów z przepisów ruchu drogowego, udzielanie pomocy przedlekarskiej, jazda sprawnościowa po torze przeszkód oraz miasteczku ruchu drogowego to konkurencje zapewniające widzom i uczestnikom spore emocje. Młodzież wykazała się dużą wiedzą i umiejętnościami.

Nie było przegranych. I miejsce zdobyło troje uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy (będą reprezentować nasz powiat w eliminacjach wojewódzkich), II miejsce – drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy, a III miejsce – Zespołu Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących w Jagarzewie.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!