OGÓLNOPOLSKI KONKURS BUDOWLANY DLA INWESTORÓW, FIRM WYKONAWCZYCH I ARCHITEKTONICZNYCH, KTÓRY WYŁANIA, NAGRADZA I PROMUJE MODERNIZACJE BUDOWLANE, NOWE OBIEKTY.

Ogólnopolski Konkurs Budowlany dla inwestorów, wykonawców i projektantów ma już długą, ponad dwudziestopięcioletnią tradycję. Co roku do biura organizacyjnego spływają zgłoszenia od ambitnych, pełnych zapału ludzi, którzy chcą zmieniać na lepsze otaczającą ich rzeczywistość. O udział w rywalizacji ubiegają się nie tylko osoby fizyczne, ale też powiaty, urzędy miasta, instytucje  i deweloperzy.

Celem naszych działań jest promocja oraz wyłonienie każdego roku najlepszych, wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowlanych. Zgłaszać można projekty, które za cel obrały sobie ratowanie obiektów dziedzictwa minionych pokoleń. Mogą być to budynki różnego typu – mieszkalne, hotelarskie, przemysłowe, sportowe i zabytkowe, ale też mosty, drogi czy całe obszary poddane rewitalizacji oraz nowe obiekty.

Ogólnopolski Konkurs “Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” dla projektantów, inwestorów i wykonawców co roku rozpoczyna się już we wrześniu, a zgłoszeń dokonywać można za pomocą formularza elektronicznego. Serdecznie zapraszamy do dzielenia się swoimi sukcesami renowacyjnymi.