XIII Międzynarodowe Zawody w Podnoszeniu Ciężarów w Nidzicy

To już trzynasty raz, kiedy Powiat Nidzicki gościł wielu wspaniałych zawodników, również spoza naszego kraju, którzy w pocie czoła i z niesamowitą determinacją rywalizowali podczas Międzynarodowych Zawodów w Podnoszeniu Ciężarów. Okrzyki, głośny doping, dźwięk upadających sztang oraz gromkie brawa – to wszystko można było usłyszeć podczas drugiego dnia zmagań, tym razem o Puchar Starosty Nidzickiego w Międzynarodowym Turnieju Drużynowym.

Na wszystkich uczestników czekały medale, puchary i atrakcyjne nagrody, które wspólnie z organizatorami tego wydarzenia wręczał obecny Wicestarosta Paweł Przybyłek.

Dziękujemy organizatorom – w szczególności Towarzystwu Sportowemu NIDA – za kontynuację tej prestiżowej imprezy na terenie naszego powiatu, a wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!