Unikatowa klasa o profilu cyberbezpieczeństwo i nowoczesne technologie informatyczne w ramach programu Ministerstwa Obrony Narodowej „CYBER.MIL z klasą” w ZSO w Nidzicy!

Tak oto prezentuje się jedna z 16 w skali kraju, unikatowych klas o profilu cyberbezpieczeństwo i nowoczesne technologie informatyczne w ramach programu Ministerstwa Obrony Narodowej „CYBER.MIL z klasą”.

22 września uczniowie po raz pierwszy byli w szkole w mundurach zakupionych dzięki dotacji MON oraz organu prowadzącego szkołę czyli Powiatu Nidzickiego. Klasę wizytował Starosta Nidzicki Pan Marcin Paliński wyrażając zadowolenie z powstania w ZSO w Nidzicy jedynej takiej klasy w województwie warmińsko – mazurskim. Niebawem uczniowie będą korzystali z specjalistycznych pomocy dydaktycznych z najnowocześniejszą z możliwych pracowni informatycznych.

Całkowita wartość projektu tylko w tym roku to 279371,52 zł z czego dotacja Ministerstwa Obrony Narodowej to 223497,22zł a Powiatu Nidzickiego to 55874,3 zł.
klasa