Banner Nidzica

Życzenia Starosty Nidzickiego Marcina Palińskiego z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2021/2022

Poleć
Drodzy Uczniowie i Rodzice,
Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty!
 
Zakończyły się wakacje, nadszedł czas inauguracji nowego roku szkolnego 2021/2022. 1 września to data szczególna dla nas wszystkich, dziś rozpoczyna się nowy rok szkolny. Jest to chwila, która skupia w sobie wiele różnych oczekiwań i nadziei, ale przede wszystkim jest to wspaniały moment do tego, by je urzeczywistnić. Mam nadzieję, że nadchodzący czas będzie dla wszystkich okresem pomyślnej i owocnej współpracy, opierającej się na zaufaniu, szacunku i przyjaźni oraz pomyślnej realizacji planów i zamierzeń.
 
Drodzy Uczniowie!
Wierzę, że mimo nadzwyczaj trudnych warunków, nauka w szkole będzie ciekawa i atrakcyjna oraz przyczyni się do zdobycia przez Was umiejętności, które pozwolą Wam w przyszłości podejmować śmiałe życiowe wyzwania, wybory i role. Jaki będzie ten rok
w największej mierze zależy od Was, od Waszych postaw, motywacji do pracy, podejścia do obowiązku jakim jest edukacja. Wierzę w to, że wszystko to co wypracujecie zaprocentuje w przyszłości w Waszym życiu osobistym i zawodowym.
 
Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty!
Jestem przekonany, że Wasze kompetencje, doświadczenie i zaangażowanie w pracy sprawią, że szkoła stanie się miejscem, w którym Uczniowie nie tylko zdobędą konkretne umiejętności, ale także odkryją nowe talenty i zainteresowania. Życzę Wam wielu inspiracji do codziennej pracy i nieustającej pasji do przekazywania wiedzy. Niech ten rok szkolny będzie pełen sukcesów Waszych oraz Waszych Uczniów, a Państwa praca i oddanie będą źródłem radości i zadowolenia z osiągnięć Uczniów.
 
Drodzy Rodzice!
Stanowicie bardzo ważną część społeczności szkolnej. Wasze uwagi i opinie są zawsze niezwykle istotne. Szanowni Rodzice liczymy na Wasze wsparcie merytoryczne i udział w realizacji procesu wychowania i nauczania. Sądzę, że dobra współpraca Rodziców ze szkołą jest gwarancją sukcesu. Życzę Wam cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia. Niech ten rok szkolny będzie dla Was pełen powodów do dumy z Waszych dzieci.
 
Z wyrazami szacunku,
Starosta Nidzicki
Marcin Paliński
Skip to content