Koronawirus: aktualne informacje i zalecenia

II EDYCJA BUDŻETU OBYWATELSKIEGO W POWIECIE NIDZICKIM

Wstępna lista przyjętych zadań, które zostaną poddane konsultacjom społecznym poprzez głosowanie mieszkańców i zadań odrzuconych

Zarząd Powiatu Nidzickiego na posiedzeniu w dniu 14 października 2021 r. ustalił wstępną listę przyjętych zadań, które zostaną poddane konsultacjom społecznym poprzez głosowanie mieszkańców i zadań odrzuconych.

Lista zadań, które zostaną poddane konsultacjom.

OGŁOSZENIE NABORU

Na realizację Budżetu Obywatelskiego Powiatu Nidzickiego zostanie przeznaczona kwota w wysokości 60 000 zł. Łączny koszt realizacji projektów inwestycyjnych tzw. twardych w poszczególnych gminach nie może przekroczyć kwoty 11 000 zł, natomiast łączny koszt realizacji projektów nieinwestycyjnych tzw. miękkich nie może przekroczyć kwoty 2 000 zł.

Propozycje zadań do zrealizowania w ramach Budżetu Obywatelskiego można składać w okresie od 1 września 2021 r. do 23 września 2021 r. na załączonym poniżej formularzu (w formie papierowej: Starostwo Powiatowe w Nidzicy, ul. Traugutta 23, 13-100 Nidzica lub w formie elektronicznej: sekretariat@powiatnidzicki.pl).

Szczegóły dotyczące Budżetu Obywatelskiego znajdują się w poniższych załącznikach:

Uchwała – zasady i tryb przeprowadzenia

Uchwała – podział wartości i harmonogram

Załącznik nr 1 – formularz zgłoszenia

Załącznik nr 2 – lista osób popierających