Banner Nidzica

Rodzina zastępcza pilnie poszukiwana!

W dniu 26 czerwca 2021 r. w ramach Festynu Rodzinnego zorganizowanego przez Fundację Twoja Rodzina i Strefy Mocy nad jeziorkiem miejskim w Nidzicy pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nidzicy wzięli udział w akcji promującej Kampanię Rodzicielstwa Zastępczego na terenie powiatu nidzickiego. Podczas trwającego festynu rodzinnego wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko zostały wręczone plakaty i ulotki „ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ”. Mieliśmy możliwość opowiedzieć zainteresowanym o ważnej roli rodziny zastępczej, jak również zachęcić do stworzenia nowego domu dzieciom, które zostały pozbawione opieki rodzicielskiej i tym samym ZOSTAĆ dla nich RODZINĄ ZASTĘPCZĄ.

Serdeczne podziękowania kierujemy do księdza kanonika Andrzeja Midury – proboszcza Parafii Miłosierdzia Bożego w Nidzicy za umożliwienie nam przeprowadzenia akcji promocyjno – informacyjnej: „Zostań Rodziną Zastępczą”.

W ramach trwającej na terenie powiatu nidzickiego akcji promocyjno – informacyjnej „ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ” pragniemy jeszcze raz serdecznie zaprosić wszystkich, którzy chcieliby zostać rodziną zastępczą na spotkanie informacyjne dnia 17 lipca 2021 r. o godz. 17.00. w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nidzicy przy ulicy Traugutta 13.

Skip to content