Banner Nidzica

Zakup wyposażenia i ubioru uczniów I oddziału przygotowania wojskowego w Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

Poleć
Uczniowie klasy I oddziału przygotowania wojskowego w Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy mogą już korzystać z wyposażenia specjalistycznego oraz pakietu jednolitego ubioru służących do realizacji programu szkolenia z zakresu przygotowania wojskowego.
 
Zakup wyposażenia i ubioru uczniów został dofinansowany ze środków budżetu państwa przez Ministra Narodowej Obrony w ramach programu „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”.
 
Wysokość dotacji na ten cel to 77 360,00 zł, a cała wartość zadania wyniosła 96 700,00 zł.
 
W ramach dotacji zakupiono m.in. kamizelki taktyczne, makiety broni szkoleniowej, repliki pistoletów, hełmy ochronne, kompasy, okulary ochronne, maski ochronne i przeciwgazowe, plecak i nosze medyczne oraz zestawy ubioru dla uczniów – kurtki, bluzy, spodnie, koszulki, berety, bluzy ocieplane, rękawice i czapki zimowe oraz zestawy oznak do umundurowania. Mamy nadzieję, że zakupione wyposażenie ku radości młodzieży, przyczyni się do sprawnej realizacji programu szkolenia w oddziałach przygotowania wojskowego.
Sprzęt
Sprzęt
Sprzęt
 
Skip to content