Wizyta Premiera RP Mateusza Morawieckiego w Nidzicy
Starosta Marcin Paliński oraz Premier Mateusz Morawiecki21 maja w Zespole Opieki Zdrowotnej w Nidzicy miała miejsce wizyta Premiera RP Mateusza Morawieckiego. Podczas wizyty Premier podziękował kadrze medycznej oraz studentom medycyny, którzy pomagali i w akcji szczepień, i w kontakcie z pacjentami, gdy brakowało głów i rąk do pracy. Dyrektor ZOZ Anna Osłowska podkreśliła, że dzięki współpracy z Wojewodą Warmińsko – Mazurskim, Starostą Nidzickim, Dyrektorem Olsztyńskiego Oddziału Funduszu Zdrowia udało się zrealizować założenia rządu w walce z pandemią.

W spotkaniu uczestniczyli m. in., Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki, Radny Sejmiku Woj. W-M Patryk Kozłowski, Starosta Marcin Paliński oraz Radni Rady Miejskiej w Nidzicy i Rady Powiatu Nidzickiego.

źródło: Nasza Gazeta Nidzicka
Pemier Mateusz MOrawiecki oraz Dyrektor ZOZ w Nidzicy Anna Osłowska