KOMUNIKAT STAROSTY NIDZICKIEGO Z DNIA 12 PAŹDZIERNIKA 2020 R. PRZEDSTAWIAJĄCY SYTUACJĘ EPIDEMIOLOGICZNĄ NA TERENIE POWIATU NIDZICKIEGO W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM SARS-COV-2 WYWOŁUJĄCYM ZACHOROWANIA NA COVID-19.

Wczoraj zakończyły się dwudniowe Międzynarodowe Zawody Podnoszenia Ciężarów. To już XII edycja imprezy. Zawodnicy rywalizowali w wielu kategoriach wiekowych o puchar Starosty Nidzickiego. W związku z tym na imprezie nie mogło zabraknąć Starosty Marcina Palińskiego, który kibicował zawodnikom oraz uhonorował zwycięzców wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Andrzejem Bróździńskim. Powiat Nidzicki zawsze chętnie wspiera wszelkie inicjatywy propagujące sport i zdrowie fizyczne. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników oraz zaangażowana i dziękujemy za dostarczenie sportowych emocji.